Si "IN"...

Si "IN"...

Až takýto je matrix dokonalí... Vnucuje nám pravidlá kedy môžme byť šťastný, čo musíme pre to urobiť, čo musíme mať, vlastniť nosiť, ako vyzerať, koho poznať... Inak to nejde... a samozrejme za všetkým sú peniaze a fikcia slobody, za ktorou skrývame nadradenosť a strachy nášho ega. A preto je dnes pokrivená a manipulovaná. Je potrebné ale vedieť, že sloboda je v nás, je to dar od Boha ktorý sme dostali každý bez výnimky a nedá sa kúpiť, dá sa odhaliť a pochopiť. A preto, môžeme byť slobodný hneď teraz, bez akýchkoľvek podmienok, lebo ak by mala byť sloboda niečim podmienená, popierala by sama svoj význam...
Budme teda IN vo svojom srdci a duši, tam nájdeme všetky rady a odpovede...
Želám slobodný deň Marek smile – emotikon