Život sa odohráva na rôznych úrovniach. Ak nie sme plne vedomí a nevidíme za hranice tvorenia, môžme mať veľmi skreslené chápanie. Ak chceme niečo dosiahnuť musíme splnať podmienky, musíme byť schopný a pripravený to vlastniť, aby sme si neublížili. A preto nás život rôznymi spôsobmi pripravuje na zhmotnenie. Je na nás v akej forme sme pripravený sa učiť-primať poznanie. Vždy je to najskôr to najjemnejšie vnuknutie, situácia, dej, kniha, rozhovor... No pokiaľ neprímame na tejto úrovni postupne sa dej pritvrdzuje, zhutňuje, je stále na hmotnejšej úrovni a tým má na náš život aj tvrdší dopad... Nikto nás nechce trestať, len sa informácie približujú k nám, k možnosti ako sme schopný sa učiť, teda ich prijímať-pochopiť. Ak zvýšime svoje vedomie my, posunieme sa, otvoríme sa vyššiemu chápaniu, a sme schopný prejsť lekciami veľmi ľahko a nie je nutné sa učiť na tých najnižších úrovniach po našom "trápením" Kvôli tomuto chápaniu, poznaniu pracujem sám zo sebou a aj s vami priatelia a pripravujem pre tých ktorí s týmto súznia a chcú sa posunúť ďalej seminár poznania. Pod titulkom: Nauč sa chápať a tvoriť svoj život...Venujme sa tomu pravému poznaniu, venujme sa sebe, vás milujúci Marek heart – emotikon