Janka

08.05.2017 21:57
Ahoj Marek:)..povedal si mi včera počas nášho telefonátu, že ti môžem aj napísať, tak radšej píšem, pretože práce máš verím veľa, a nechcem rušiť..Včera v noci po našom telefonáte sa mi ešte zosnívalo s otcom.., tak neviem, či si odblokoval nejaké skryté ,,miesto" ešte, ale každopádne, sen bol v konečnom dôsledku veľmi príjemný a hlavne ,,oslobodzujúci"..Mali sme s otcom rozhovor, pri ktorom plakal, objímali sme sa a veľa vecí sme si ešte vysvetlili..Bol to krásny zážitok, za ktorý vďačím tebe...preto aj píšem..Samozrejme už večer po našom telefonáte mi bolo úžasne a ráno bolo zrazu krajšie..vedela som zrazu vychutnať východ slnka, púčiky na orchideách (mimochodom nikdy sa im u mňa nedarilo:) ), vychutnala som si rannú kávu a v práci som bola plná energie a optimizmu, o ktorý som sa snažila podeliť s ostatnými, lebo tak to celé má väčší význam :). Bežné veci ma vôbec nevyviedli z miery a nevadilo mi pracovať aj bez obedovej prestávky..No a dnes som sa stretla tak na 10 minút aj s EX priateľom, keď priniesol nejaké dokumenty, keďže si doriešujem veci ohľadom bytu.., a bola som milo prekvapená zo seba.., chcel ma zrazu objať pri odchode a ja som si uvedomila, že to nepotrebujem už...Zaželala som mu veľa šťastia a poďakovala za pomoc a zaželala krásne sviatky v Prahe s priateľmi, kde ide mimochodom aj tá kamarátka, ktorá ho myslím tento krát zaujíma:) a necítila som ani tlak na hrudi ani potrebu niečo riešiť, či písať mu, ako tomu bolo donedávna..Jednoducho cítim teraz voľnosť a slobodu, to, čo som dala jemu, a teraz to viem oceniť, pretože viem, aké to je dôležité..Konečne si začínam uvedomovať, že láska znamená niečo iné, ako som si myslela..a vnútorne túžim takú prežiť a verím, že sa mi to podarí, pretože všetko je v nás a v našej hlave alias centre vesmíru:). Tak mi drž palce, ako sa vraví, nie že by som ťa nechcela vidieť:),  ale verím, že môj život si ovplyvnil správnym smerom.., tak, ako som to aj cítila, keď som sa rozhodla vyhľadať ťa..., vesmír mi to umožnil..Pros...a dostaneš...Ďakujem za všetko a želám veľa pozitívnej energie a veľa spokojných klientov:). Tvoja práca dáva zmysel a je poslaním, ako tá moja, preto verím, že naplníme aj svoj život o to väčším šťastím:).
 
 
Pa
 
Jana :)

Dňa 31. marca 2017, 20:52, Marek Benko <rovnovahabytia@gmail.com> napísal(-a):