Edko
Marečku Ďakujem, po sedení sa cítim úplne skvelo. Veci sa pohli a mne sa stršne ulavilo. Vidím ako sa všetko mení bez akejkolvek námahy, a ja reagujem na veci úplne inak. To čo ma pred tým vytáčalo zvládam s úplným prehladom až sa sám čudujem lebo viem ,že predtým by som už vrel. Je to tak, JE TO VŠETKO V HLAVE. Krásne je ,že aj moje okolie si všimlo, že som iný... už tolko neriešim ale si užívam :) ďakujem za tvoju pomoc, ešte sa určite zastavím, viem že je ešte čo riešit. Teraz možem pvedť.... Život je krásny :)